Wybór wózka – dobro dziecka

Przyjście na świat nowego członka rodziny odwraca cały świat „do góry nogami”. Towarzyszy temu szczęście, radość ale i nowe obowiązki i olbrzymia odpowiedzialność. Nie ma co ukrywać, że wyprawka dla dziecka to też nie są małe koszta.  Jednym z najbardziej kosztownych elementów wyprawki dla niemowlaka jest bez wątpienia wózek. Nie bez powodu – to najważniejsze akcesorium w pierwszych latach życia twojego dziecka. W nim będzie odkrywać świat w czasie spacerów z rodziną. Ważne jest, żeby był komfortowy dla dziecka i dopasowany do jego potrzeb, dlatego odpowiedni wybór wózka dziecięcego jest tak ważny.

 

 Wózki EasyGo Quantum

 Wózek spacerowy Quantum 2021 EasyGo powinien sprostać nawet najbardziej wymagającym rodzicom. To najnowsza wersja znanego wózka spacerowego EasyGo. Jest to wózek, który posłuży  dziecku latami dzięki wzmocnionej konstrukcji. Może przewieźć nawet kilkuletnie dziecko, ponieważ wytrzymuje do 22kg. Jeśli uwielbiasz robić zakupy w towarzystwie to idealny wybór dla Ciebie. Quantum 2021 EasyGo posiada kosz, który pomieści 3kg i torbę zawieszaną na rączce wózka, która ma udźwig do 1.5kg. Jest to typ wózka spacerowego, jednakże dzięki takim cechom jak pompowane koła i dobrze amortyzowanemu zawieszeniu sprawdzi się w każdym terenie. Z tym wózkiem wycieczki do lasu czy nad rzekę nie będą stanowić problemu. Dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych:

  • rose
  • pearl
  • basalt
  • agava

Wózki EasyGo Optimo

 Model Optimo nie należy do najtańszych wózków, jednakże w tym przypadku za wysoką ceną idzie wysoka jakość. Wózek dziecięcy 2w1 EasyGO Optimo 2020 koła AIR kosztuje ponad 1600 złotych, a za wersję 3w1 trzeba zapłacić około 400 złotych więcej. Główną różnicą jest brak Fotelika Starter 0+ w wersji 2w1. Wózki EasyGo Optimo 2020 to nowa wersja zwycięscy plebiscytu SUPERMAMA AWARDS! Funkcja Gondola SMART FOLD pozwala na łatwe i szybkie złożenie budki na płasko, dzięki czemu komfortowo może być przeważona autem. Co więcej cała konstrukcja waży tylko 3,8kg! Jest to wózek idealny na spacery w gorący letni dzień. Boisz się wyjść z dzieckiem na plażę? Z tym wózkiem nie musisz się o nic martwić bo budka przeciwsłoneczna jest wykonana z tkaniny z filtrem UV 50+. Model Optimo 2020 został wyposażony w opcję rzadko spotykaną w innych wózkach. Siedzisko można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Do zestawu dołączona jest też praktyczna saszetka. Komfortową opcją może się wydawać również trzypunktowa regulacja oparcia. Dzięki tej funkcji można to zrobić jedną ręką. Producent oferuje klientowi do wyboru kilka wariantów kolorystycznych. Są to te same kolory co w przypadku wózka spacerowego Quantum 2021 EasyGo.